KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12257027

nr 1225 7027

Lise Blaabjerg

(f. 1939), Danmark

Oljemålningar, 3 st, Provence. Signerade 2000. Olja på duk, ca 18x10 cm

Lise Blaabjerg, dansk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:43:03

13/12 22:51:07 1      Vinnande bud

Lise Blaabjerg

Läs mer om Lise Blaabjerg